Wiosenne spotkania z „Alazzą”. Bydgoszcz i Toruń.

Nie śpimy. Planujemy, knujemy, intrygujemy. W lutym „Alazza” przeszła małą metamorfozę. Po znalezieniu nowego wydawcy (ukłony dla pani Małgorzaty Zdancewicz z wydawnictwa „MASZ”), książka przeszła raz jeszcze korektę i redakcję, została też złożona od nowa. Ogólny jej wygląd nie uległ zmianie, ale parę szczegółów się zmieniło. Na lepsze, oczywiście!

20170302_133720

Marzec będzie intensywnym miesiącem, bowiem już w sobotę, 4.03, o godzinie 18.00 spotkam się z uczestnikami „Bykonu”. Będzie też możliwość zakupu powieści, otrzymania autografu i zadania mi kilku pytań. Ale to nie wszystko.

Przygotowania i rozmowy trwały od grudnia, ale mogę dzisiaj już potwierdzić, że w marcu rusza sprzedaż „Alazzy” w księgarniach sieci „Tak Czytam” . Na razie tylko w Bydgoszczy i Toruniu, ale mam nadzieję, że z czasem zawita i do pozostałych sklepów na terenie Polski.

Spotkanie autorskie w Bydgoszczy odbędzie się 14 marca (wtorek) o godzinie 17.00 w księgarni „Enigma” na ulicy Gdańskiej 9. Opowiem nie tylko o samej powieści, ale postaram się przybliżyć gościom kilka historii i legend związanych z Bydgoszczą, kilka takich wątków pojawia się w książce, warto więc je nieco rozwinąć.

front_bydgoszcz

Bydgoszcz

Podobne spotkanie odbędzie się 18 marca (sobota) w księgarni „Tak” w Toruniu, na ulicy Szerokiej 26/28. Godzina jest jeszcze ustalana.

torun-front2016-10

Toruń

Natomiast Warszawiacy będą mogli kupić nową wersję „Alazzy” bezpośrednio u źródła w wydawnictwie, czyli poprzez Michała Zdancewicza. Kontakt poprzez FB: Michał Zdancewicz (Zdan) lub e-mail: zdan86 (at) o2.pl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s