Okładka „Mgieł przeszłości” i garść informacji.

Dzisiaj rano na mojej skrzynce pocztowej znalazła się przesyłka od pani grafik z ukończonym projektem okładki do drugiego tomu historii o Alazzie. Pozostały nam jeszcze szczegóły na tylną stronę, ale front mogę z przyjemnością – i podziękowaniami dla Ewy – zaprezentować już dzisiaj. Pozostajemy przy prostych formach jak w pierwszej części, bez litrów krwi, mrocznych domów z zapalonym światłem i powyginanymi drzewami w ogrodzie. Zdjęcie oczywiście zapowiada to, co znajdziecie na kartach powieści. Mam nadzieję, że się spodoba.

Mgly_Przeszlosci_cover1.jpg

Ponieważ tegoroczny „Bykon”, na którym planowałem premierę, nie odbędzie się (ku mojemu wielkiemu żalowi), postanowiliśmy z wydawcą na spokojnie dopracować wszystko, by książka ukazała się tak, jak powinna. Tekst jest już u pani redaktor i jak sami zauważyliście, coś na okładkę też mamy. W zanadrzu szykuję jeszcze kilka małych niespodziewanek.

Na początku marca, podobnie jak przed premierą pierwszego tomu, rozpoczniemy zbiórkę środków, które wspomogą nasz budżet wydawniczy. Osoby, które zechcą wziąć w niej udział, otrzymają książkę w pierwszej kolejności, drogą pocztową. Premiera, jeśli nic nie stanie nam na drodze, będzie miała miejsce na początku kwietnia. Szczegóły wkrótce.

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s